Witamy na stronie Bit-Pro.
Jesteśmy Partnerem Komputrilo Akademii Komputerowej!

Bit-Pro jest wyjątkowym miejscem, w którym dzieci i młodzież uczą się wykorzystania nowoczesnych technologii do rozwijania własnych pasji.
Osoby dorosłe i seniorzy mają natomiast możliwość zapoznania się z podstawowymi narzędziami naszego wieku, jakimi niewątpliwie są komputer i internet.

Oprócz zdobywanych kluczowych kompetencji młodzież ma możliwość uczestnictwa w organizowanych przez nas imprezach.

MISJA

przygotowanie dzieci do „zawodów jutra” oraz zmniejszanie wykluczenia cyfrowego osób dorosłych.

WIZJA

staniemy się wiodącym partnerem w innowacyjnej edukacji pozaszkolnej oraz będziemy należeć do czołowych placówek szkoleniowych i e-sportowych w regionie.

„Jeżeli możesz coś zrobić lub marzysz, że mógłbyś to zrobić, zabierz się za to. Odwaga ma w sobie moc geniuszu.” Goethe

KONTAKT:

e-mail: kontakt@bitpro.edu.pl